Logo Snowdoo

 POLSKI

Dla dzieci - pakiety zimowych zabawStrona głównaPowrót

Dzieci / młodzież - Pakiet GUBAŁÓWKA

Pakiet Gubałówka to zimowe atrakcje dla grup dziecięcych i młodzieżowych, świetna przygoda podczas zimowego pobytu pod Tatrami. Program przygotowany z myślą o grupach zorganizowanych przebywających na zimowiskach i obozach pod Tatrami. Wszystko odbędzie się na wielkiej polanie na szczycie Gubałówki. W ramach tej oferty będą przygotowane następujące atrakcje dla dzieci i młodzieży:
- snow rafting - czyli jazda w pontonie za skuterem śnieżnym - niespotykane na co dzień połączenie pontonu ...

Cena: 35 zł / osoba

Dzieci / młodzież - Pakiet KASPROWY

Pakiet Kasprowy to rozszerzony pośredni wariant zimowych atrakcji na śniegu - jest to program przeznaczony dla grup dziecięcych i młodzieżowych jako element zajęć dodatkowych podczas zimowego pobytu pod Tatrami. Impreza przygotowana jest z myślą o grupach zorganizowanych, a odbywa się na wielkiej polanie na szczycie Gubałówki. Przygotowane atrakcje dla dzieci i młodzieży:
- snow rafting - czyli jazda w pontonie za skuterem śnieżnym - niespotykane na co dzień połączenie pontonu oraz skutera ...

Cena: 55 zł / osoba

Dzieci / młodzież - Pakiet TATRY

Zabawa na Śniegu w wariancie TATRY to największy wariant zimowych atrakcji na śniegu dla dzieci i młodzieży - jest to program przeznaczony dla grup dziecięcych i młodzieżowych, jako element dodatkowy podczas zimowego pobytu pod Tatrami. Impreza przygotowana jest z myślą o grupach, organizowana na wielkiej polanie na szczycie Gubałówki. Przygotowane atrakcje dla dzieci i młodzieży:
- snow rafting - czyli jazda w pontonie za skuterem śnieżnym - niespotykane na co dzień połączenie pontonu ...

Cena: 85 zł / osoba

Dzieci / młodzież - Skutery śnieżne dla dzieci

Snow Kids - czyli mini skutery śnieżne dla dzieci. U nas na Gubałówce dzieci mogą sobie pojeździć prawdziwym skuterem śnieżnym, o pojemności 150 cm3. Jest to sprzęt dla dzieci, więc każdy maluch może spróbować samodzielnej jazdy po śniegu - posiadamy skutery marki Polaris. Zapraszamy rodziców z dziećmi na nasz śnieżny tor na Gubałówce w sezonie zimowym czynny codziennie.

Cena: 20 zł / osoba
create zakopane.info home aktualności oferta dla snowmobilistów wypożyczalnia regulamin lokalizacja