Logo Snowdoo

 POLSKI

Atrakcje dla dzieci i dorosłychStrona głównaPowrót

Atrakcje - Snow Ratfing

Snow Ratfing to zimowa atrakcja na śniegu dla grup i turystów indywidualnych, niespotykane na co dzień połączenie pontonu oraz skutera śnieżnego. Na specjalnie przygotowanym terenie, zorganizujemy snow rafting, który stanowi połączenie skutera śnieżnego prowadzonego przez instruktora i pontonu, który z dużą ale bezpieczną prędkością ciągnięty będzie po wysokich zaspach śniegu. Wspaniała zabawa dla wszystkich gwarantowana.


Cena: 20 zł netto / osoba

Atrakcje - Snow Tubing

Snow Tubing - wspaniała zimowa atrakcja, szalona jazda na dmuchanych kołach ciągniętych za skuterem śnieżnym prowadzonym przez naszego instruktora na specjalnie przygotowanym terenie - adrenalina, świetna zabawa i mnóstwo śmiechu dla każdego.


Cena: 20 zł netto / osoba

Atrakcje - Extreme Ślizg

Extreme Ślizg - czyli jazda na dmuchanej desce za skuterem śnieżnym, na której uczestnik leży na brzuchu. Dużo emocji i frajdy dla każdego - najmocniejsza z tego typu atrakcji w naszym zestawie. Tutaj uczestnicy musza się wykazać dobrym balansem ciała i umiejętnością przewidywania trasy.


Cena: 20 zł netto / osoba

Atrakcje - Zimowa Rura

Zimowa Rura - czyli długa na 5 metrów dmuchana rura, która ciągnięta po śniegu za skuterem śnieżnym stanowi nie lada wyzwanie dla siedzących na niej uczestników. Sztuką jest zgranie zespołu tak, aby jak najdłużej utrzymali się na jadącej rurze. Mnóstwo adrenaliny i ogromna frajda gwarantowane.

Cena: 20 zł netto / osoba

Atrakcje - Snow Banan

Snow Banan - czyli jazda na dmuchanym bananie ciągniętym przez skuter śnieżny prowadzony przez instruktora z dużą, ale bezpieczną prędkością. Znana wszystkim forma zabawy, tym razem w zimowym wydaniu. Dużo emocji i niezapomnianych wrażeń dla wszystkich uczestników.

Cena: 20 zł netto / osoba

Atrakcje - Rakiety śnieżne

Rakiety śnieżne – czyli wycieczka z przewodnikiem w nieznane na rakietach śnieżnych. Bardzo ciekawa, zapewniająca dobrą rozrywkę forma spędzenia aktywnie czasu w grupie. Podczas wycieczki każdy będzie mógł się przekonać, jak łatwe jest chodzenie po metrowym śniegu, gdy korzysta się z rakiet śnieżnych.


Cena: 55 zł netto / osoba

Atrakcje - Akcja lawinowa

Akcja lawinowa - piękna zimowa przygoda, słonko i totalne odprężenie. Nagle podczas przecierania szlaku jeden z uczestników grupy zostaje podcięty przez lawinę, czego konsekwencją jest zasypanie śniegiem dwóch uczestników wyprawy. Na pomoc wzywamy ratowników TOPR, którzy rozpoczną procedurę akcji lawinowej - wszyscy uczestnicy zostaną przeszkoleni i poinformowani o zasadach i zagrożeniu lawinowym. Następnie akcja lawinowa, przeszukanie lawiny za pomocą detektorów lawinowych, odnalezienie i odkopanie ...

Cena: 75 zł netto / osoba
create zakopane.info home aktualności oferta dla snowmobilistów wypożyczalnia regulamin lokalizacja