Logo Snowdoo

 POLSKI

Integracja zimowa dla grupStrona głównaPowrót

Dla Firm - Snow Play

Snow Play - to zimowe zabawy na śniegu, które śmiało możemy nazwać integracyjnymi dla grup. Zabawa polega na ciągnięciu przez skuter śnieżny dmuchanych urządzeń co daje wiele frajdy i adrenaliny uczestnikom, którzy będą mogli spróbować zimowego szaleństwa korzystając z przygotowanych przez nas atrakcji:

- snow rafting, czyli jazda w dmuchanym pontonie za skuterem śnieżnym - niespotykane na co dzień połączenie pontonu oraz skutera śnieżnego. Na wielkiej polanie skuter śnieżny prowadzony ...

Cena: 75 zł netto / osoba

Dla Firm - Snow Zabawa

Snow Zabawa - to rozbudowana o dwie atrakcje zimowa zabawa integracyjna na śniegu. Zabawa polega na ciągnięciu przez skuter śnieżny dmuchanych urządzeń co daje wiele frajdy i adrenaliny uczestnikom, którzy będą mogli spróbować zimowego szaleństwa korzystając z przygotowanych przez nas atrakcji. W zależności od wielkości grupy, uczestników podzielimy na mniejsze podgrupy. Atrakcje wchodzące w skład oferty to:

- snow rafting, czyli jazda w dmuchanym pontonie za skuterem śnieżnym - ...

Cena: 125 zł netto / osoba

Dla Firm - Snow Winter

Snow Winter to plenerowy program integracyjny, który przygotowany jest z myślą o dobrej zabawie i integracji na śniegu. Całość oparta o zimowe atrakcje, które łączą w sobie zabawę, elementy sprawnościowe i wyprawę na skuterach. Uczestnicy zostaną podzieleni na grupy, każda z grup kolejno będzie uczestniczyła w przygotowanych przez nas atrakcjach. Zimowe atrakcje podczas Snow Winter:

- skutery śnieżne, czyli 1-godzinna wyprawa na dwuosobowych skuterach śnieżnych po górach z przewodnikami. ...

Cena: 215 zł netto / osoba

Dla Firm - Snow Games

Snow Games to zimowy event, który łączy w sobie wszystkie najlepsze atrakcje jakie zimą odbywają się na śniegu - zabawy na śniegu, zajęcia lawinowe oraz skutery śnieżne. Całość imprezy odbędzie się na wielkiej polanie na Gubałówce, gdzie przywitamy wszystkich dobrą muzyką i uśmiechem. Uczestników podzielimy na grupy, które oznaczymy innymi kolorami koszulek. Każda z tych grup będzie po kolei uczestniczyć w przygotowanych przez nas etapach programu, tak aby każdy uczestnik mógł spróbować wszystkich ...

Cena: 295 zł netto / osoba

Dla Firm - Akcja Ratunkowa TOPR

4 godzinna impreza, której scenariuszem jest akcja ratunkowa. Uczestnicy otrzymają dwuosobowe skutery śnieżne, którymi pod opieką przewodników wyjadą na wyprawę. Nagle na jednej z polan uczestnicy widzą wymachującego rękoma człowieka, wołającego o pomoc. Grupa na skuterach podjeżdża i dowiaduje się, że tam pod lasem zeszła lawina i kilka osób jest pod śniegiem.
- totalne odprężenie zmienia się w pełną zwrotnych punktów akcję ratunkową.
- na pomoc docierają ratownicy TOPR, którzy rozpoczną ...

Cena: od 395 zł netto / osoba skutery
create zakopane.info home aktualności oferta dla snowmobilistów wypożyczalnia regulamin lokalizacja