Od Zakopanego dużo oczekujemy. I słusznie! Wypoczynek w tym mieście, to gwarancja relaksu i wielu pozytywnych wrażeń. Jeśli tylko pogoda dopisuje warto spędzać czas na powietrzu. Mamy wtedy okazję chłonąć charakterystyczny klimat, obserwować niezwykłe otoczenie i cieszyć się atmosferą, jaką nie może poszczycić się żadne inne miasto.

Pomysłów na odpoczynek jest dużo. Słodkie lenistwo daje frajdę, nie odradzamy go. Jednak znacznie bardziej zachęcamy do aktywności. Wyprawa pojazdem buggy, to rewelacyjny plan. Zapewniamy, nikt nie będzie zawiedziony!

Buggy – a cóż to takiego?

Lekki, rekreacyjny samochód, z grubymi dużymi oponami i otwartym nadwoziem – oto właśnie buggy. Pojazd prezentuje się świetnie, jest bardzo oryginalny. Wyprawa nim nie może nie dostarczyć ciekawych przeżyć i uśmiechu na twarzy. Osoby, które cenią wyzwania oraz aktywności z nutą adrenaliny, będą zachwycone przejażdżką. Szczególnie, że pod okiem instruktora mogą spróbować swoich sił jako kierowcy.

Nie sposób nie poczuć satysfakcji i radości pokonując górskie tereny, czasem dość wymagające – nie brak podjazdów, zakrętów, kamieni, błotnistego podłoża, czy dróg pełnych dziur. Nic się wtedy nie liczy, znika stres, uwagę skupiamy na tym, by dotrzeć do końca trasy i jak najwięcej czerpać z wyprawy. Nie przeszkadza kurz, czy woda, wręcz przeciwnie, im ciężej, tym lepiej. Przejażdżka buggy pozwala nam odkryć miejsca, które do tej pory nie były nam znane i spojrzeć na góry z nieco innej perspektywy. To prawdziwa przygoda, której nie można sobie odmówić będąc w mieście pod Giewontem.

Wyprawa tego typu jest znakomitym pomysłem na prezent dla tych, którzy przepadają za aktywnością na świeżym powietrzu i wiele radości daje im mierzenie się z górskim terenem. Urodziny, imieniny, a może wieczór kawalerski, czy panieński – wycieczka pojazdami buggy umili chwile spędzone w gronie najbliższych. Na pewno każdy, kto się na nią zdecyduje długo po powrocie do domu wspominał będzie wyśmienitą zabawę i miejsca, które udało mu się odwiedzić.

Więcej informacji o pojazdach buggy na stronie www.safari.pl

ZAREZERWUJ TERAZ