Nasze dane

SNOWDOO SP. Z O.O
ul. Butorów 5,
34-511 Kościelisko

 

Masz pytania ?

Informacja dla turystów:
+48 501 575 575
info@snowdoo.pl

Obsługa grup / integracja dla firm:
+48 501 560 560
grupy@snowdoo.pl

Współpraca z Hotelami i Biurami:
+48 501 560 560

Marketing i Biznes:
+48 783 200 036
marketing@snowdoo.pl

 

Lokalizacja – Jak dojechać?

Dojazd samochodem do Snowdoo: z centrum Zakopanego jedziemy przez Kościelisko, gdzie skręcasz w ulicę Salamandra i wyjeżdżasz na górę (na Butorowy Wierch, Gubałówkę). Na skrzyżowaniu skręcasz w prawo i od razu widzisz bazę SNOWDOO po lewej. Samochód można zaparkować na naszym parkingu bezpłatnie, przy czym ilość miejsc jest ograniczona. Można też zaparkować bezpiecznie na jednym z płatnych parkingów w pobliżu bazy Snowdoo.
Wyjazd kolejką PKL wiąże się z długim oczekiwaniem do kasy po bilety, w sezonie bywa to nawet 60-90 minut, dlatego zachęcamy do skorzystania z innego, szybszego sposobu i równie atrakcyjnego. Czyli wyjazd kolejką krzesełkową Szymoszkowa - po wjechaniu na szczyt, do naszej bazy na Butorowym Wierchu jest zaledwie 400 metrów kierując się z kolejki w lewo - na zachód. Tutaj zobaczycie Snowdoo.

Jak zarezerwować wyprawę na skuterach? ONLINE

Snowdoo to marka zbudowana na jakości i super obsłudze klienta - to firma działająca w regionie Podhala - Zakopane - Kościelisko - Witów - na terenach gdzie odbywają się nasze zimowe wyprawy. Przez wiele lat wypracowaliśmy sobie pozycje lidera na rynku Polski i Zakopanego, tysiące obsłużonych turystów, setki obsłużonych grup, solidny i nowy sprzęt, nowoczesna baza na Gubałówce i zawsze chętna oraz pomocna obsługa.