Najczęstsze pytania

Uczestnicy mogą zamieniać się rolami w trakcie wycieczki w momencie przerw w jeździe, które są co 20-30 minut.
Na skutery śnieżne najlepiej założyć strój narciarski (ciepła bielizna termiczna, spodnie zimowe, kurtka zimowa, rękawiczki, szalik i buty wysokie minimum ponad kostkę) - można skorzystać z zimowych strojów w wypożyczalni
Zimowy strój ochronny chroni uczestnika wycieczki przed mrozem i wiatrem. Jest to konieczne dla komfortu i bezpieczeństwa w czasie jazdy. Stroje możecie wypożyczyć w bazie Snowdoo - kurtka, spodnie, buty, rękawice, szalik. Usługa dodatkowo płatna
Dajemy możliwość wykupienia ubezpieczenia, które obniża odpowiedzialność materialną kierowcy za sprzęt na wypadek uszkodzenia z jego winy. Usługa dodatkowo płatna
Wszystkie wycieczki rozpoczynają się i kończą w naszej bazie przy ul. Droga Zubka 40 - Zakopane na szczycie Gubałówki.
  • kolejką górską PKL z Centrum Zakopanego - następnie spacer 1200 m od górnej stacji kolejki w stronę zachodnią - kierunek Butorowy Wierch - Kościelisko
  • samochodem z Centrum Zakopanego jechać do miejscowości Kościelisko i jadąc ulicą Nędzy Kubińca trzeba skręcić w ulicę Salamandra - jadąc 2000 metrów w górę dotrzecie na szczyt Gubałówki gdzie znajduje się baza Snowdoo.
Samochód można zaparkować bezpiecznie na jednym z płatnych parkingów obok Snowdoo ( 3 zł godzina )
Podczas rezerwacji skuterów można zamówić transfer z Hotelu - wówczas pod Hotel podjeżdża nasze auto i zabiera Państwa do Snowdoo , a po skuterach odwozi. Usługa dodatkowo płatna.
Posiadamy 25 skuterów śnieżnych marki Lynx i Ski Doo; Wszystkie z możliwością podróżowania 2 osób, przy zachowaniu pełnego komfortu, zarówno kierowcy, jak i pasażera. Nasze skutery są uważane za najlepsze i najbezpieczniejsze do jazdy turystyczno-rekreacyjnej.
Dziecko na skuterze śnieżnym jako pasażer musi mieć minimum 3 lata i tylko na 1-godzinną wyprawę, 6-7 latek może jechać na 3-godzinną wyprawę.
Trasy, po których wiodą wycieczki są trasami rekreacyjnymi, na których od wielu lat organizowane są wyprawy. Jazda skuterem jest poprzedzona szkoleniem i zawsze odbywa się w asyście naszego doświadczonego przewodnika. Skutery śnieżne są bezpieczne i stosunkowo łatwe w użytkowaniu, jednak należy zachować rozsądek, ostrożność i rozwagę tak jak przy innych pojazdach mechanicznych.
Zdecydowanie tak, większość naszych klientów to osoby, które nie miały okazji prowadzić skutera śnieżnego i w Snowdoo będą to robić po raz pierwszy. To jest wyjątkowe w skuterach śnieżnych, że osoba bez wiedzy, umiejętności i specjalistycznych kursów może swobodnie prowadzić skuter śnieżny, gdyż przy zachowaniu rozwagi i wykorzystaniu wiedzy od przewodników może bezpiecznie poruszać się skuterem po śniegu.