Wypożyczalnia – skutery śnieżne

W naszej ofercie wyprawy i wycieczki na skuterach śnieżnych z przewodnikiem. Zimowa przygoda na śniegu – najlepsza zimowa atrakcje w Zakopanem.

Poczęstunek przy ognisku podczas skuterów – dodatkowo płatny

Poczęstunek przy ognisku:

  1. Kiełbasa i oscypek do samodzielnego pieczenia, gorąca herbata, pieczywo, dodatki (ketchup i musztarda) – w cenie wycieczki SNOW FUN i SNOW NIGHT.
  2. Domowy bigosik, kiełbasa i oscypek do samodzielnego pieczenia, gorąca herbata, pieczywo, dodatki (ketchup i musztarda) – DLA GRUP
  3. Domowy bigosik, kiełbasa i oscypek do samodzielnego pieczenia, gorąca herbata, pieczywo, dodatki (ketchup i musztarda) + dwa rodzaje ciasta, gorąca herbata i kawa, pieczywo, dodatki (ketchup i musztarda) – DLA GRUP
  4. Menu wegetariańskie – oscypek z żurawiną, zupa ziemniaczana, warzywa grillowane, dwa rodzaje ciast – gorąca herbata, pieczywo, dodatki (ketchup i musztarda). – DLA GRUP
  5. Przerwa kawowa – deska swojskich ciast (dwa rodzaje ciasta), kawa, herbata z cytryną, woda gazowana i niegazowana. – DLA GRUP
  6. Grzaniec przy ognisku  – na koniec imprezy po skuterach – DLA GRUP

Zimowe stroje na skutery śnieżne

Stroje zabezpieczające przed śniegiem, wiatrem i mrozem. Ubranie daje komfort jazdy na skuterze śnieżnym i stanowi niezbędne wyposażenie każdego uczestnika wyprawy. W zestawie zimowym znajduje się:

  • kurtka zimowa,
  • spodnie zimowe,
  • buty zimowe,

Dodatkowo płatna kominiarka pod kask.

 


Transfer z Hotelu do bazy Snowdoo

Transfery odbywają się samochodami osobowymi, minibusami lub busami w zależności od ilości osób – na specjalne zamówienie, głównie dla grup.

 

 


Transfer z Krakowa do Zakopanego

Transfery z Krakowa do Zakopanego dla naszych klientów na skutery śnieżne, odbywają się busami, minibusami lub autokarami w zależności od liczby osób – na specjalne zamówienie.

 


Posiady w góralskim szałasie po skuterach

Oferujemy możliwość posiadów przy ognisku w naszym góralskim szałasie, na zakończenie wyprawy skuterami śnieżnymi. Do wyboru jeden z naszych zestawów które w formie cateringu przy ognisku zorganizujemy dla Państwa.


Video lub zdjęcia z wyprawy skuterami

Wspaniała pamiątka z wycieczki na skuterach śnieżnych w postaci profesjonalnej sesji zdjęciowej lub filmu. Nasz fotograf lub filmowiec będzie towarzyszył uczestnikom w trakcie wycieczki i przygotuje dla Państwa piękny film z zimowej przygody skuterami śnieżnymi – opcja możliwa dla każdego po wcześniejszej rezerwacji. Koszt od 1500 zł.


Video – relacja z kamery GoPro

Wyjątkowa pamiątka z wycieczki na skuterach śnieżnych w postaci profesjonalnego filmu nakręconego kilkoma kamerami GO PRO. Nasz kamerzysta będzie towarzyszył uczestnikom w trakcie wycieczki i wykona film z trzech kamer GO PRO oraz drona. Cena od 2500 zł.


Wypożyczalnia – wynajem skuterów śnieżnych na plany filmowe

Oferujemy wypożyczenie skutera śnieżnego wraz z saniami do transportu na różnego rodzaju imprezy integracyjne i firmowe oraz eventy, plany filmowe oraz teledyski .Sanie mogą służyć do transportu towarów oraz jako wózek dla kamerzysty.