Wyprawy na quadach - Zakopane

Kiedy kończy się sezon zimowy, a wraz z nim uwielbiane przez wielu szaleństwa na białym puchu, czas pomyśleć o innej formie aktywności. Polecamy wyprawy na quadach – atrakcja dostarczy masę frajdy i solidną porcję adrenaliny.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej braterskiej firmy Quadoo Adventure. Jest ona niezwykle ciekawa i dedykowana zarówno amatorom, jak i wprawionym kierowcom. Obejmuje m.in. jedno lub kilkugodzinną wycieczkę, dwudniowe przeprawy dla właścicieli quadów, eskapady połączone z ogniskiem, biesiadą z góralami, czy pobytem w termach. Popularnością cieszą się też imprezy integracyjne, na których dla uczestników przygotowano dodatkowe rozrywki, jak np. paintball. To tylko kilka z propozycji Quadoo.

Trzeba podkreślić, że Quadoo Adventure posiada ogromne doświadczenie, dysponuje nowoczesnym, solidnym sprzętem. Uwagę przywiązuje do zapewnienia maksimum bezpieczeństwa wszystkim uczestnikom wypraw. Zespół Quadoo tworzą prawdziwi fachowcy w dziedzinie sportów motoryzacyjnych, na czele z jednym z najlepszych kierowców quadów w naszym kraju!

Ryk silników, mocne maszyny, przepiękne tereny górskie, niepowtarzalna przygoda, wyzwanie i dobra zabawa – nie sposób nie polubić wycieczek na quadach!