Quady Zakopane - wypożyczalnia i wyprawy z przewodnikiem

Kiedy kończy się sezon zimowy, a wraz z nim uwielbiany przez nas off road, więc czas pomyśleć o innej letniej atrakcji i formie aktywności. Zapraszamy na quady - wyprawy na quadach – to letnia atrakcja dająca wiele frajdy i solidną porcję adrenaliny.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Quadoo Adventure. Jest ona niezwykle ciekawa i dedykowana zarówno amatorom, jak i turystom. Obejmuje jedno godzinne lub kilku godzinne wycieczki na quadach, cało dniowe przeprawy pod Podhalu, eskapady połączone z ogniskiem, biesiadą z góralami, czy pobytem w termach. Popularnością cieszą się też imprezy integracyjne, na których dla uczestników przygotowano dodatkowe rozrywki, jak np. paintball, rowery, hulajnogi. To tylko kilka z propozycji Quadoo  Zakopane.

Trzeba podkreślić, że Quadoo Adventure posiada ogromne doświadczenie, dysponuje nowoczesnym, solidnym sprzętem. Uwagę przywiązuje do zapewnienia maksimum bezpieczeństwa wszystkim uczestnikom wypraw. Zespół Quadoo tworzą prawdziwi fachowcy w dziedzinie sportów motoryzacyjnych, na czele z jednym z najlepszych kierowców quadów w naszym kraju!

Przygoda w Zakopanem, także latem - quady to mocne maszyny, przepiękne tereny górskie, niepowtarzalna przyroda, wyzwanie i dobra zabawa dla całej rodziny – nie sposób nie polubić wycieczek na quadach - OFFROAD Zakopane !

ZAREZERWUJ TERAZ