Quady Zakopane - wypożyczalnia i wyprawy

Kiedy kończy się sezon zimowy, a wraz z nim uwielbiane przez wielu szaleństwo w białym puchu, czas pomyśleć o innej formie aktywności. Polecamy quady - wyprawy na quadach – atrakcja letnia dająca wiele frajdy i solidną porcję adrenaliny.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej braterskiej firmy Quadoo Adventure. Jest ona niezwykle ciekawa i dedykowana zarówno amatorom, jak i wprawionym quadowcą. Obejmuje jedno lub kilkugodzinną wycieczkę na quadach, cało dniowe przeprawy dla właścicieli quadów, eskapady połączone z ogniskiem, biesiadą z góralami, czy pobytem w termach. Popularnością cieszą się też imprezy integracyjne, na których dla uczestników przygotowano dodatkowe rozrywki, jak np. paintball, rowery, hulajnogi. To tylko kilka z propozycji Quadoo Quady Zakopane.

Trzeba podkreślić, że Quadoo Adventure posiada ogromne doświadczenie, dysponuje nowoczesnym, solidnym sprzętem. Uwagę przywiązuje do zapewnienia maksimum bezpieczeństwa wszystkim uczestnikom wypraw. Zespół Quadoo tworzą prawdziwi fachowcy w dziedzinie sportów motoryzacyjnych, na czele z jednym z najlepszych kierowców quadów w naszym kraju!

Przygoda w Zakopanem, także latem - quady to mocne maszyny, przepiękne tereny górskie, niepowtarzalna przyroda, wyzwanie i dobra zabawa dla całej rodziny – nie sposób nie polubić wycieczek na quadach !

ZAREZERWUJ TERAZ