Dla Firm – Snow Play

Snow Play – to zimowe zabawy na śniegu, które śmiało możemy nazwać integracyjnymi dla grup. Zabawa polega na ciągnięciu przez skuter śnieżny dmuchanych urządzeń co daje wiele frajdy i adrenaliny uczestnikom, którzy będą mogli spróbować zimowego szaleństwa korzystając z przygotowanych przez nas atrakcji:

  • snow rafting, czyli jazda w dmuchanym pontonie za skuterem śnieżnym – niespotykane na co dzień połączenie pontonu oraz skutera śnieżnego. Na wielkiej polanie skuter śnieżny prowadzony przez instruktora będzie ciągnął ponton po zaspach śniegu – rewelacyjna zabawa,
  • snow tubing, czyli dmuchane koła ciągnięte za skuterem śnieżnym prowadzonym przez naszego instruktora – wspaniała rozrywka i dużo, dużo adrenaliny,
  • kulig na sankach oczywiście ciągniętych przez skuter śnieżny. Tu zaczyna się zabawa, by skoordynować wszystkie sanki na jednej wspólnej linie. Sprawdzimy jak w czasach dzieciństwa trenowaliście na górce – ten kulig to nie jest łatwym zadaniem.

Podane ceny są cenami orientacyjnymi i nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego ani prawa handlowego. Ostateczne ceny zależne są od ilości uczestników. Podane ceny są cenami netto, do których należy doliczyć 23% podatku VAT.

CENA: 75 zł netto / osoba   KUP ONLINE