Dzieci / młodzież – Pakiet GUBAŁÓWKA

Pakiet Gubałówka to zimowe atrakcje dla grup dziecięcych i młodzieżowych, świetna przygoda podczas zimowego pobytu pod Tatrami. Program przygotowany z myślą o grupach zorganizowanych przebywających na zimowiskach i obozach pod Tatrami. Wszystko odbędzie się na wielkiej polanie na szczycie Gubałówki. W ramach tej oferty będą przygotowane następujące atrakcje dla dzieci i młodzieży:

  • snow rafting – czyli jazda w pontonie za skuterem śnieżnym – niespotykane na co dzień połączenie pontonu oraz skutera śnieżnego. Na specjalnie przygotowanym terenie, ponton będzie ciągnięty po wysokich zaspach śniegu przez skuter śnieżny prowadzony przez instruktora;
  • zimowa rura – czyli długa na 5 metrów dmuchana rura, która ciągnięta po śniegu za skuterem śnieżnym stanowi nie lada wyzwanie dla siedzących na niej uczestników, sztuką jest zgranie zespołu aby jak najdłużej utrzymali się na jadącej rurze;
  • kulig za skuterem śnieżnym – czyli sanki podpięte do skutera śnieżnego i wesoła zabawa gwarantowana.

W ramach tego programu, każdy uczestnik będzie mógł po 1 razie skorzystać z przygotowanych przez nas atrakcji. Czas trwania zabawy zależny od ilości uczestników – minimalny czas na realizację programu przy grupie 20 osobowej to 45 minut.

Za dodatkową opłatą 10 zł podczas zajęć zapalimy ognisko, gdzie będzie można się ogrzać, napić gorącej herbaty i upiec kiełbaski, do tego pieczywo i dodatki – ketchup i musztarda.

CENA: 35 zł / osoba KUP ONLINE