O tej wycieczce

To, co zimą w Zakopanem najpiękniejsze, czyli skutery śnieżne i konny kulig z biesiadą góralską w tatrzańskiej dolinie. Wycieczkę rozpoczniemy o godz. 13:00. Uczestnicy pod opieką przewodnika Snowdoo wyjadą na 1-godzinną wyprawę po górach, gdzie będzie można poczuć smak prawdziwej, zimowej przygody. Wyprawa dla osób, które chcą spróbować swoich sił na skuterach lub rodziców z małymi dziećmi. Podczas wyprawy krótka przerwa na zdjęcia i chwilę odpoczynku.

Powrót do bazy skuterów śnieżnych na Gubałówce ok. godz. 14:00.

O 14:45 jesteśmy już w Dolinie Chochołowskiej, to tu o 15:00 rozpoczniemy nasz tradycyjny, góralski kulig - blisko natury, z dala od miejskiego zgiełku. Po kuligu wspólnie będziemy przez 2h biesiadować przy ognisku z jedną z najlepszych kapeli góralskich w Zakopanem - dużo zabawy, śmiechu, folkloru i regionalne jedzenie. O 18:00 zakończenie imprezy.

PROGRAM:
- 13:00 - 1h Wycieczka Skuterami Śnieżnymi
- 14:00 - Powrót do bazy skuterów na Gubałówce
- 14:45 - Spotkanie w Dolinie Chochołowskiej
- 15:00 - 1h Tradycyjny, Góralski Kulig z pochodniami
- 16:00 - 18:00 - Góralska Biesiada i catering przy Ognisku
- 18:00 - Powrót busami do centrum Zakopanego

Uwaga!
Transfer z bazy skuterów śnieżnych na Gubałówce do Doliny Chochołowskiej a następnie z Doliny Chochołowskiej do centrum Zakopanego (dolne Krupówki) - GRATIS !!!

Możliwość wykupienia także transferów Zakopane - Gubałówka przed wycieczką skuterami śnieżnymi.

Jeśli natomiast planują Państwo przyjechać na Gubałówkę swoim samochodem, zalecamy udać się nim także do Doliny Chochołowskiej by później nie musieć wracać na Gubałówkę.

Usługi dodatkowe


 • Zimowy strój ochronny
 • Ubezpieczenie kierowcy
 • Transfer z Zakopanego

Cena zawiera:


 • skuter śnieżny
 • paliwo do skutera
 • instruktaż
 • Przewodnika na trasie
 • Kask ochronny, gogle, szalik
 • Kulig
 • Biesiada Góralska

Kup Bilet ONLINE:

 • NAJLEPSZA cena
 • Wycieczka z Przewodnikiem w grupie
 • Stałe godziny startu
 • 100% przedpłaty

Dla rezerwacji ONLINE podane ceny są cenami brutto (zawierają już podatek VAT – gwarancja najniższej ceny). W przypadku rezerwacji specjalnych (np. indywidualne zamówienia, indywidualne godziny, bez grupy innych Uczestników itd.) podane ceny są orientacyjnymi cenami netto (wycena usługi na życzenie).

Zarezerwuj teraz

Ilość miejsc ograniczona


Wideo

Dlaczego My?


Lokalizacja na Gubałówce w Zakopanem

Gwarancja najdłużej leżącego śniegu w Polsce i najpiękniejszych, widokowych tras ze szczytu Gubałówki

Możliwość ubezpieczenia

Komfortowa zabawa bez ryzyka

Nowoczesna baza

Ciepłe biuro z ciepłą atmosferą od profesjonalnego Personelu

Transfery prosto z Hotelu

Super komfortowo! Zabierzemy Cię z hotelu i odwieziemy z powrotem po wycieczce

Najlepsi przewodnicy w Polsce

Wykwalifikowani i pracujący po okiem Mistrza Polski, jednocześnie swojego Managera

Ponad 15 lat pracy

Z roku na rok podnosimy jakość - inwestujemy w nowy sprzęt, biuro oraz kwalifikacje Personelu

Porównaj:

 

1h TRIP

3h FUN

5h BEST

Przewodnikblankblankblank
Skuter dwuosobowy+ 100,00 zł / pasażer+ 200,00 zł / pasażer+ od 200,00 zł / pasażer
Czas trwania1 godzina3 godziny5 godzin
Ogniskoblank
Widok na Tatryblankblankblank
1h KULIGblank
2h Biesiada Góralskablank
Godziny startu10:00, 11:30,
13:00, 14:30, 16:00
9:30, 14:3013:00

Dołącz do nas na Instagramie!

Co musisz wiedzieć przed wyprawą?

 • Spotkanie zawsze 30 minut przed planowaną godziną startu
 • Przed każdą wyprawą przeprowadzany jest instruktaż z obsługi skutera śnieżnego i krótki trening
 • Bezpieczeństwo Klientów jest dla nas priorytetem, dlatego godzina startu i trasa wycieczki mogą ulec zmianie ze względu na warunki pogodowe i względy organizacyjne
 • Kierowca ponosi odpowiedzialność za szkody na prowadzonym przez siebie skuterze śnieżnym do kwoty 10000 zł. W ofercie posiadamy ubezpieczenie obniżające wartość odpowiedzialności do kwoty 1000 zł – 45,00 zł.
 • Istnieje możliwość zamiany kierowcy z pasażerem w trakcie wycieczki.
 • Każdy uczestnik wycieczki zobowiązany jest do podpisania oświadczenia o akceptacji regulaminu i zasad bezpieczeństwa
 • Każdy uczestnik zobowiązany jest do posiadania przy sobie prawa jazdy, dowodu osobistego lub paszportu
 • Nasza obsługa mówi w języku polskim, angielskim, niemieckim oraz francuskim
 • W przypadku wjechania na drogę publiczną, uczestników obowiązują polskie przepisy kodeksu drogowego
 • W cenę wyprawy wliczona jest obsługa przewodnika, który jedzie na osobnym skuterze
 • Przewodnik ma prawo do rozwiązania umowy z osobami, które będą pod wpływem alkoholu bez zwrotu wpłaconego zadatku
 • Regulamin Snowdoo obowiązuje wszystkich uczestników wyprawy
 • Zadatek / Opłacony bilet jest gwarancją wykonania przez Snowdoo zamówionych usług, a w przypadku rezygnacji klienta nie jest zwracany
 • W przypadku braku wystarczającej ilości śniegu, na życzenie klienta skutery śnieżne mogą zostać zastąpione quadami 4×4 – reszta programu realizowana jest standardowo. Jeśli klient nie zdecyduje się na wyprawę quadami, wpłacony zadatek zostanie zwrócony w ciągu 7 dni na konto, z którego została dokonana płatność
 • Uwaga! Nie dotarcie na wyznaczoną godzinę będzie rozumiane jako rezygnacja z udziału w wyprawie, a rezerwacja automatycznie anulowana.

Opinie naszych Klientów

NastępnePoprzednie

Częste pytania

Najczęstsze pytania

Uczestnicy mogą zamieniać się rolami w trakcie wycieczki w momencie przerw w jeździe, które są co 20-30 minut.
Na skutery śnieżne najlepiej założyć strój narciarski (ciepła bielizna termiczna, spodnie zimowe, kurtka zimowa, rękawiczki, szalik i buty wysokie minimum ponad kostkę) - można skorzystać z zimowych strojów w wypożyczalni
Zimowy strój ochronny chroni uczestnika wycieczki przed mrozem i wiatrem. Jest to konieczne dla komfortu i bezpieczeństwa w czasie jazdy. Stroje możecie wypożyczyć w bazie Snowdoo - kurtka, spodnie, buty, rękawice, szalik. Usługa dodatkowo płatna
Dajemy możliwość wykupienia ubezpieczenia, które obniża odpowiedzialność materialną kierowcy za sprzęt na wypadek uszkodzenia z jego winy. Usługa dodatkowo płatna
Wszystkie wycieczki rozpoczynają się i kończą w naszej bazie przy ul. Droga Zubka 40 - Zakopane na szczycie Gubałówki.
 • kolejką górską PKL z Centrum Zakopanego - następnie spacer 1200 m od górnej stacji kolejki w stronę zachodnią - kierunek Butorowy Wierch - Kościelisko
 • samochodem z Centrum Zakopanego jechać do miejscowości Kościelisko i jadąc ulicą Nędzy Kubińca trzeba skręcić w ulicę Salamandra - jadąc 2000 metrów w górę dotrzecie na szczyt Gubałówki gdzie znajduje się baza Snowdoo.
Samochód można zaparkować bezpiecznie na jednym z płatnych parkingów obok Snowdoo ( 3 zł godzina )
Podczas rezerwacji skuterów można zamówić transfer z Hotelu - wówczas pod Hotel podjeżdża nasze auto i zabiera Państwa do Snowdoo , a po skuterach odwozi. Usługa dodatkowo płatna.
Posiadamy 25 skuterów śnieżnych marki Lynx i Ski Doo; Wszystkie z możliwością podróżowania 2 osób, przy zachowaniu pełnego komfortu, zarówno kierowcy, jak i pasażera. Nasze skutery są uważane za najlepsze i najbezpieczniejsze do jazdy turystyczno-rekreacyjnej.
Dziecko na skuterze śnieżnym jako pasażer musi mieć minimum 3 lata i tylko na 1-godzinną wyprawę, 6-7 latek może jechać na 3-godzinną wyprawę.
Trasy, po których wiodą wycieczki są trasami rekreacyjnymi, na których od wielu lat organizowane są wyprawy. Jazda skuterem jest poprzedzona szkoleniem i zawsze odbywa się w asyście naszego doświadczonego przewodnika. Skutery śnieżne są bezpieczne i stosunkowo łatwe w użytkowaniu, jednak należy zachować rozsądek, ostrożność i rozwagę tak jak przy innych pojazdach mechanicznych.
Zdecydowanie tak, większość naszych klientów to osoby, które nie miały okazji prowadzić skutera śnieżnego i w Snowdoo będą to robić po raz pierwszy. To jest wyjątkowe w skuterach śnieżnych, że osoba bez wiedzy, umiejętności i specjalistycznych kursów może swobodnie prowadzić skuter śnieżny, gdyż przy zachowaniu rozwagi i wykorzystaniu wiedzy od przewodników może bezpiecznie poruszać się skuterem po śniegu.

Galeria zdjęć

Nasza baza

 

Uwaga!
Na Gubałówce są oszuści, którzy podszywają się pod naszą firmę. Gdy ktoś ich pyta czy to Snowdoo - odpowiedzą, że tak. Łudząco się upodabniają, by przejmować klientów Snowdoo, wykorzystując naszą ugruntowaną pozycję lidera i pozytywny wizerunek marki.

Nie daj się oszukać:

 • Zobacz film prezentujący naszą bazę, by dokładnie wiedzieć kogo szukać
 • Zobacz mapę - znajdujemy się tuż obok skrzyżowania
 • Na naszej bazie wiszą banery Snowdoo
 • Jeśli masz wątpliwości poproś o wydruk testowego rachunku z kasy fiskalnej i zobacz nazwę firmy - u nas nikt Ci tego nie odmówi!

Jak do nas dojechać?

Baza startowa Snowdoo

Nasza baza znajduje się w Zakopanem na Gubałówce na ulicy Droga Zubka 44 (przy Butorowym Wierchu)

Uwaga! Odradzamy korzystanie z kolejki na Gubałówkę by nie marnowali Państwo czasu i uniknęli spóźnienia przez długie kolejki.

Przy dokonywaniu rezerwacji można wykupić od razu transfery - zabierzemy Państwa z hotelu i odwieziemy po wycieczce.

Jak dostać się do nas swoim samochodem lub taksówką?

Samochodem można spokojnie wyjechać na Gubałówkę, mając opony zimowe lub napęd 4x4. Na górę Gubałówki prowadzi asfaltowa droga, którą można z Zakopanego dojechać w 10-15 minut, kierując się przez wioskę Kościelisko i następnie ulicą Salamandra wyjechać na szczyt Gubałówki - tam na skrzyżowaniu w prawo i po lewej stronie jest nasza baza Snowdoo - samochód należy zaparkować na jednym z trzech Parkingów wokół nas - koszt 3 zł godzina.
Taksówką dojazd 10-15 minut z Zakopanego - adres Droga Zubka 40 / Gubałówka, wystarczy podać informację, że na skutery śnieżne do Snowdoo na Gubałówkę - koszt około 50-70 zł z Zakopanego. Zamawiając transfer u nas koszt zawsze 50 zł z każdego miejsca w Zakopanem.