Kulig Zakopane

Kulig Zakopane

Kulig Zakopane – niesamowita atrakcja zimową porą

Tatry nieustannie zachwycają. Nie brakuje jednak osób, które twierdzą, że najciekawiej prezentują się one w wersji zimowej. Rzeczywiście, trudno nie przyznać im racji. Pokryte śniegiem szczyty, doliny, lasy – krajobrazy, jakie wówczas na nas czekają robią ogromne wrażenie. Ich podziwianie to nie jedyna atrakcja. Istnieją jeszcze aktywności, jak jazda na łyżwach, czy nartach. Koniecznie też trzeba znaleźć czas na skorzystanie z oferty – kulig góralski Zakopane.

Przeurocze tereny, masa radości i szalona zabawa

Pędząc zaprzęgiem konnym przez malownicze tereny, w których króluje biel potrafimy się zrelaksować i zapomnieć o przygnębiających sprawach. Bajeczne otoczenie doskonale wpływa na nastrój. Oddychamy świeżym powietrzem, poznajemy spektakularne zakątki i nie w głowie nam rzeczywistość. Co istotne – niezależnie od tego, jaką trasę wybierzemy, zawsze urzekną nas pejzaże. Ogromną sympatią cieszy się opcja – kulig Zakopane Gubałówka, ale okolice Morskiego Oka, Doliny Chochołowskiej, czy Doliny Kościeliskiej również są uwielbiane przez turystów.

Możemy zdecydować się na przejażdżkę saniami w słoneczny dzień. Ma ona swoje plusy, dostrzegamy wtedy wiele szczegółów nieprawdopodobnego otoczenia. Ciekawym pomysłem jest kulig nocny Zakopane. Aura tajemniczości, groźne szczyty górskie, gwiazdy na niebie, palące się pochodnie trzymane w dłoni – brzmi interesująco, prawda?

Radzimy przyjrzeć się ofertom tych firm, które proponują połączenie przejażdżki saniami z inną atrakcją, np. w postaci ogniska, biesiady góralskiej, spotkania z gawędziarzem, czy degustacją tradycyjnych smakołyków. Chyba każdy zgodzi się z tym, że warto urozmaicić sobie relaks w Tatrach i postawić na wyśmienitą zabawę. Tym bardziej, że mieszkańcy Podhala na jej temat wiedzą naprawdę sporo.

Najlepsze kuligi w Polsce

Jako firma Snowdoo Adventure z czystym sumieniem możemy polecić stronę www.kuligi.pl na której można znaleźć bogatą ofertę na organizację najlepszych kuligów w Polsce!

Nie ma wątpliwości, że kulig w Zakopanem to niezwykła zimowa rozrywka. Podróży malowniczymi góralskimi saniami z pochodniami oraz degustacji przy ognisku smacznych regionalnych przysmaków długo nie zapomnisz!

Przez Redakcja Wydarzenia 0 Comments

0 Comments

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *