Snowdoo Zakopane – organizujemy wyprawy na skuterach śnieżnych w Zakopanem. Nasza wypożyczalnia skuterów oferuje kilkanaście skuterów marki Ski Doo. W sezonie zimowym codziennie organizujemy dla turystów indywidualnych wyprawy na skuterach z przewodnikiem. W naszej ofercie znajdą Państwo także atrakcje zimowe, imprezy integracyjne, eventy, zajęcia dla firm, wyjazdy firmowe, integracja, sport, rekreacja i przygoda. Każdego roku obsługujemy kilkadziesiąt imprez firmowych dla każdej z branż. Zimą zapraszamy grupy dzieci i młodzież, dla których mamy autorskie programy zajęć i atrakcje na śniegu. Skutery śnieżne to wyjątkowa oferta zimowych atrakcji turystycznych w Zakopanem – rozrywka dla każdego, dla grup zorganizowanych i turystów indywidualnych, wspaniała przygoda i niezapomniane wspomnienia z pobytu w górach.

Skutery śnieżne to wspaniała forma wypoczynku na świeżym powietrzu, rekreacji i aktywności zimową porą. W sezonie zimowym, każdego dnia w pełni zaangażowani jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zimą organizujemy wyprawy skuterami, latem quadami 4×4. Pracujemy na najlepszym sprzęcie, w najpiękniejszym miejscu w Polsce, mamy doświadczonych i wielojęzycznych instruktorów. Zorganizowaliśmy setki imprez i wypraw na skuterach oraz quadach. Wiemy jak to robić, aby były frajdą dla uczestników przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa. Snowdoo to wspaniała zimowa forma rozrywki dla firm i turystów odpoczywających w górach w Zakopanem.

Nie jesteśmy wypożyczalnią skuterów śnieżnych, organizujemy bezpieczne i przemyślane wyprawy na skuterach śnieżnych. Podczas wyprawy stawiamy na naukę jazdy skuterem śnieżnym, na zdobywanie umiejętności, a finalnie na dobrą zabawę. Zawsze stawiamy na jakość i jest to dla nas najważniejsze. Dobra zabawa na skuterach to konsekwencja dobrego sprzętu, solidnego instruktażu i dobrego prowadzenia na trasie. Dlatego wszystkie wyprawy rozpoczynamy od szkolenia z zasad bezpieczeństwa i obsługi skutera śnieżnego. Zajmiemy się doborem odpowiedniego stroju na skuter śnieżny, ochraniającego przed zimnem i śniegiem. Dobry ubiór jest podstawą, aby wycieczka była przyjemna i bezpieczna. Chcemy nauczyć Państwa poruszania się zimą po górach, jazdy skuterem śnieżnym oraz czerpania maksimum radości z jazdy po śniegu. Podczas każdej wyprawy zapewniamy opiekę doświadczonych przewodników, którzy służyć będą znajomością tatrzańskich tras, pomocą w zmaganiach ze śnieżnymi zaspami, a co najważniejsze bezpiecznie poprowadzą każdego uczestnika z miejsca startu w miejsce powrotu. Skutery śnieżne to niezapomniane zimowe atrakcje w Zakopanem.

Snowdoo – organizator zimowych wypraw na skuterach śnieżnych i eventów w górach. W ofercie wyprawy na skuterach śnieżnych, zimowe atrakcje – snow extreme games, snow rafting, snow tubing, akcje lawinowe na skuterach śnieżnych z udziałem ratowników TOPR. Posiadamy własny sprzęt marki SkiDoo, 10 lat doświadczenia w zimowych warunkach i wiele ciekawych wypraw w ofercie. Snowdoo Academy to ciekawe tereny, najlepszy sprzęt, mili ludzie i gwarant wspaniałej zimowej przygody w górach.

Przed rozpoczęciem wyprawy, uczestnik zobowiązany jest do zapoznania się z regulaminem korzystania ze skuterów śnieżnych oraz do pisemnej akceptacji tego regulaminu wraz z wzięciem na siebie odpowiedzialności materialnej za spowodowane straty / uszkodzenia sprzętu. Zastrzegamy sobie prawo do pobrania kaucji zwrotnej w kwocie 300,00 zł, jako zabezpieczenie ewentualnych szkód powstałych w skutek niewłaściwego użytkowania skutera śnieżnego – przed dokonaniem klient ma prawo zapoznania się z regulaminem.

Wyprawy i eventy organizujemy w całym kraju: Białka Tatrzańska, Biały Dunajec, Bukowina Tatrzańska, Witów, Ustrzyki Dolne, Cisna, Czorsztyn, Duszniki Zdrój, Gorlice, Rabka, Istebna, Iwonicz Zdrój, Karpacz, Korbielów, Kowary, Krościenko, Kościelisko, Krynica-Zdrój, Krynica, Kudowa Zdrój, Lubawka, Limanowa, Murzasichle, Muszyna, Niedzica, Piwniczna Zdrój, Polanica Zdrój, Poronin, Rembertów, Rytro, Szczawnica, Szczyrk, Szklarska Poręba, Tylicz, Ustroń, Warszawa, Wisła, Zakopane, Wysowa, Kazimierz Dolny, skutery śnieżne w górach. Wypożyczalnia skuterów śnieżnych Nowy Targ.