O tej wycieczce

Snow TRIP to wyjątkowa, 1-godzinna przygoda na skuterach śnieżnych. Choć krótka to pozwala poczuć smak wyjątkowych wrażeń, jakie zimą w Zakopanem dają tylko skutery śnieżne! Najlepsi Przewodnicy w Polsce zadbają o dobrą zabawę, piękne widoki i moc wrażeń. Będzie także krótka przerwa na zdjęcia w widokowym miejscu.

Usługi dodatkowe


 • Zimowy strój ochronny
 • Ubezpieczenie kierowcy
 • Transfer z Zakopanego

Cena zawiera:


 • skuter śnieżny
 • paliwo do skutera
 • instruktaż
 • Przewodnika na trasie
 • Kask ochronny, gogle, szalik

Kup Bilet ONLINE:

 • NAJLEPSZA cena
 • Wycieczka z Przewodnikiem w grupie
 • Stałe godziny startu
 • 100% przedpłaty

Dla rezerwacji ONLINE podane ceny są cenami brutto (zawierają już podatek VAT – gwarancja najniższej ceny). W przypadku rezerwacji specjalnych (np. indywidualne zamówienia, indywidualne godziny, bez grupy innych Uczestników itd.) podane ceny są orientacyjnymi cenami netto (wycena usługi na życzenie).

Zarezerwuj teraz

Ilość miejsc ograniczona


Wideo

Dlaczego My?


Porównaj:

 

1h TRIP

3h FUN

3h NIGHT

Przewodnik
Skuter dwuosobowy+ 100,00 zł / pasażer+ 200,00 zł / pasażer+ 150,00 zł / pasażer
Czas trwania1 godzina3 godziny3 godziny
Ognisko
Widok na Tatry
Godziny startu10:00, 11:30,
13:00, 14:30, 16:00
9:30, 14:3018:00

Co musisz wiedzieć przed wyprawą?

 • Spotkanie zawsze 30 minut przed planowaną godziną startu
 • Przed każdą wyprawą przeprowadzany jest instruktaż z obsługi skutera śnieżnego i krótki trening
 • Bezpieczeństwo Klientów jest dla nas priorytetem, dlatego godzina startu i trasa wycieczki mogą ulec zmianie ze względu na warunki pogodowe i względy organizacyjne
 • Kierowca ponosi odpowiedzialność za szkody na prowadzonym przez siebie skuterze śnieżnym do kwoty 10000 zł. W ofercie posiadamy ubezpieczenie obniżające wartość odpowiedzialności do kwoty 1000 zł – 45,00 zł.
 • Istnieje możliwość zamiany kierowcy z pasażerem w trakcie wycieczki.
 • Każdy uczestnik wycieczki zobowiązany jest do podpisania oświadczenia o akceptacji regulaminu i zasad bezpieczeństwa
 • Każdy uczestnik zobowiązany jest do posiadania przy sobie prawa jazdy, dowodu osobistego lub paszportu
 • Nasza obsługa mówi w języku polskim, angielskim, niemieckim oraz francuskim

Opinie naszych Klientów

NastępnePoprzednie

Częste pytania

Najczęstsze pytania

Uczestnicy mogą zamieniać się rolami w trakcie wycieczki w momencie przerw w jeździe, które są co 20-30 minut.
Na skutery śnieżne najlepiej założyć strój narciarski (ciepła bielizna termiczna, spodnie zimowe, kurtka zimowa, rękawiczki, szalik i buty wysokie minimum ponad kostkę) - można skorzystać z zimowych strojów w wypożyczalni
Zimowy strój ochronny chroni uczestnika wycieczki przed mrozem i wiatrem. Jest to konieczne dla komfortu i bezpieczeństwa w czasie jazdy. Stroje możecie wypożyczyć w bazie Snowdoo - kurtka, spodnie, buty, rękawice, szalik. Usługa dodatkowo płatna
Dajemy możliwość wykupienia ubezpieczenia, które obniża odpowiedzialność materialną kierowcy za sprzęt na wypadek uszkodzenia z jego winy. Usługa dodatkowo płatna
Wszystkie wycieczki rozpoczynają się i kończą w naszej bazie przy ul. Droga Zubka 40 - Zakopane na szczycie Gubałówki.
 • kolejką górską PKL z Centrum Zakopanego - następnie spacer 1200 m od górnej stacji kolejki w stronę zachodnią - kierunek Butorowy Wierch - Kościelisko
 • samochodem z Centrum Zakopanego jechać do miejscowości Kościelisko i jadąc ulicą Nędzy Kubińca trzeba skręcić w ulicę Salamandra - jadąc 2000 metrów w górę dotrzecie na szczyt Gubałówki gdzie znajduje się baza Snowdoo.
Samochód można zaparkować bezpiecznie na jednym z płatnych parkingów obok Snowdoo ( 3 zł godzina )
Podczas rezerwacji skuterów można zamówić transfer z Hotelu - wówczas pod Hotel podjeżdża nasze auto i zabiera Państwa do Snowdoo , a po skuterach odwozi. Usługa dodatkowo płatna.
Posiadamy 25 skuterów śnieżnych marki Lynx i Ski Doo; Wszystkie z możliwością podróżowania 2 osób, przy zachowaniu pełnego komfortu, zarówno kierowcy, jak i pasażera. Nasze skutery są uważane za najlepsze i najbezpieczniejsze do jazdy turystyczno-rekreacyjnej.
Dziecko na skuterze śnieżnym jako pasażer musi mieć minimum 3 lata i tylko na 1-godzinną wyprawę, 6-7 latek może jechać na 3-godzinną wyprawę.
Trasy, po których wiodą wycieczki są trasami rekreacyjnymi, na których od wielu lat organizowane są wyprawy. Jazda skuterem jest poprzedzona szkoleniem i zawsze odbywa się w asyście naszego doświadczonego przewodnika. Skutery śnieżne są bezpieczne i stosunkowo łatwe w użytkowaniu, jednak należy zachować rozsądek, ostrożność i rozwagę tak jak przy innych pojazdach mechanicznych.
Zdecydowanie tak, większość naszych klientów to osoby, które nie miały okazji prowadzić skutera śnieżnego i w Snowdoo będą to robić po raz pierwszy. To jest wyjątkowe w skuterach śnieżnych, że osoba bez wiedzy, umiejętności i specjalistycznych kursów może swobodnie prowadzić skuter śnieżny, gdyż przy zachowaniu rozwagi i wykorzystaniu wiedzy od przewodników może bezpiecznie poruszać się skuterem po śniegu.

Galeria zdjęć

Jak do nas dojechać?

Baza startowa Snowdoo

Nasza baza znajduje się w Zakopanem na Gubałówce na ulicy Zubka 40 ( przy Butorowym Wierchu )

Jak do nas dotrzeć ?

Z centrum Zakopanego można wyjechać do nas kolejką PKL Gubałówka. Po wyjeździe na górę należy iść w lewo ( mając Tatry po lewej ręce ) 1200 m w stronę Wyciągu Krzesełkowego na Szymoszkową. 300 metrów dalej przy parkingach po prawej stronie znajduje się baza Snowdoo.
Samochodem można spokojnie wyjechać na Gubałówkę, mając opony zimowe lub napęd 4x4. Na górę Gubałówki prowadzi asfaltowa droga, którą można z Zakopanego dojechać w 10-15 minut, kierując się przez wioskę Kościelisko i następnie ulicą Salamandra wyjechać na szczyt Gubałówki - tam na skrzyżowaniu w prawo i po lewej stronie jest nasza baza Snowdoo - samochód należy zaparkować na jednym z trzech Parkingów wokół nas - koszt 3 zł godzina.
Taksówką dojazd 10-15 minut z Zakopanego - adres Droga Zubka 40 / Gubałówka, wystarczy podać informację, że na skutery śnieżne do Snowdoo na Gubałówkę - koszt około 50-70 zł z Zakopanego. Zamawiając transfer u nas koszt zawsze 50 zł z każdego miejsca w Zakopanem.
WhatsApp chat