Skuter śnieżny? Tylko w Zakopanem

Skuter śnieżny? Tylko w Zakopanem

Wyprawy skuterem śnieżnym to prawdziwa przygoda. Gdzie się na nią wybrać? Zdecydowanie na Podhale! Dlaczego — podpowiadamy.

5 POWODÓW, dlaczego na wyprawę skuterem śnieżnym wybrać się do Zakopanego

1) Zakopane — przemawia widokami

Tylko w Zakopanem znajdziesz idealne miejsca do jazdy skuterem śnieżnym, nie tylko doskonałe zaśnieżone trasy, ale również przepiękne widoki. W żadnym innym regionie Polski podczas wyprawy nie będziesz tak blisko majestatycznych Tatr. To bez wątpienia największy atut zimowych wypraw w stolicy Tatr, a kolejne …

2) Dobry przewodnik … czytaj góral

Kto najlepiej zna warunki atmosferyczne i terenowe w Zakopanem, wiadomo — górale. Ci od lat nie tylko uczestniczą w wyprawach na skuterach śnieżnych, ale także doskonale je organizują dzieląc się z uczestnikami swoją pasją i wiedzą z innym. Przejażdżka z przewodnikami z Podhala to gwarantowane dobre wspomnienia.

3) Dla każdego coś miłego

Bez wątpienia Zakopanem to najlepsze miejsce na pierwszą przejażdżkę skuterem śnieżnym, nigdzie indziej w Polsce turyści nie znajdą tylu różnych wariantów wycieczek skuterowych. Początkującym polecane są godzinne wyprawy, podczas których można poczuć smak wyjątkowych wrażeń, jakie zimą w Zakopanem dają skutery śnieżne. Ile kosztuje skuter śnieżny na 1 godzinę? Ceny wahają się od 300 do 450 zł. Co powiesz na jazdę skuterem śnieżnym nocą z przewodnikiem, który zabierze Cię w najpiękniejsze miejsca w górach?

4) Góralskie atrakcje

Górale w organizacji zimowych atrakcji nie mają sobie równych. 3-godzinna przygoda na skuterach śnieżnych połączona z ogniskiem i ciepłym góralskim poczęstunkiem brzmi kusząco? Szukasz niezapomnianych zimowych przeżyć, z jednej strony trochę adrenaliny, z drugiej chillu z dala od zgiełku miasta wybierz dłuższą wyprawę, uwierz nie będzie się nudzić, bo Podhale to najlepsze tereny do uprawiania snowmobilingu w Polsce.

 

5) Ranking najlepszych skuterów śnieżnych

Niezależnie od tego, jaką ofertę na zimową wyprawę wybierzecie w Zakopanem możecie liczyć nie tylko na profesjonalną obsługę, ale również wysokiej jakości sprzęt. Oczywiście, górale stawiają na najlepszą jakość pojazdów i najlepsze na świecie skutery śnieżne Lynx oraz Ski-Doo.

Aktualne ceny jazdy na skuterach śnieżnych sprawdzisz: www.snowdoo.pl/oferta-2023-2024/

Skuter śnieżny najlepszą zimową atrakcją Zakopanego?

Wyprawy skuterami śnieżnymi to bez wątpienia jedna z najbardziej ekscytujących i ciekawych zimowych atrakcji Zakopanego. Czy jest to najlepsza rozrywka — sam się musisz o tym przekonać!

0 Comments

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *