Wyprawa – Snow Night Sylwester 2020

START GODZINA 22:00

Zapraszamy na wyjątkową noc sylwestrową 2019/2020. Jedyny taki sylwester w Zakopanem i prawdopodobnie jedyny w Polsce "bal sylwestrowy" na skuterach śnieżnych.

Noc sylwestrowa połączona z ogniskiem i super zimową zabawą w górach. Start o godzinie 22.00 z bazy Snowdoo na Gubałówce.
Wyjazd na dwuosobowych skuterach śnieżnych. Trasa poprowadzi górskimi szlakami do miejsc niedostępnych zimą dla człowieka.
Po 1,5 godzinie jazdy skuterami po lasach, dolinach i halach dotrzemy w kameralne miejsce, gdzie przy ognisku przywitamy Nowy Rok 2020. Wszystkich poczęstujemy ciepłym posiłkiem - dobrym bigosem, kiełbaską do samodzielnego pieczenia, gorącą herbatą oraz lampką szampana pod ten Nowy Rok. Około godziny 00.30 wyruszymy w drogę powrotną w stronę Gubałówki. Planowany powrót do bazy o godzinie 1.30 w nocy.
Zapraszamy do spędzenia tej wyjątkowej Nocy Sylwestrowej w zimowym klimacie na skuterach śnieżnych - ta wyprawa sylwestrowa przewidziana jest dla 10 skuterów, w sumie 20 osób - kameralna impreza dla wybranych.

Cena wyprawy zawiera:

skuter śnieżny 2-osobowy - preferowane 2 osoby na skuterze (para),
paliwo do skutera,
instruktaż i przewodnika na trasie,
kask ochronny, gogle i szalik,
ciepły poczęstunek przy ognisku

Usługi dodatkowe

zimowy strój ochronny

45 zł / osoba; jedna część stroju - 15 zł,

ubezpieczenie sprzętu

obniżające własną odpowiedzialność za skuter śnieżny do kwoty 1000 zł - 45 zł / kierowca; informujemy, iż standardowo każdy uczestnik wyprawy odpowiada za uszkodzenie skutera do kwoty 10 000 zł.

Informacje dodatkowe

spotkanie zawsze 30 minut przed planowaną godziną startu
instruktaż z obsługi skutera i techniki jazdy

przed każdą wyprawą przeprowadzany jest instruktaż z obsługi skutera śnieżnego i techniki jazdy, następnie kilka pierwszych minut poświęconych jest treningowi

godzina startu i trasa wycieczki

godzina startu i trasa wycieczki mogą ulec zmianie ze względu na panujące warunki pogodowe oraz względy organizacyjne

odpowiedzialność za szkody

kierowca skutera śnieżnego ponosi odpowiedzialność za szkody spowodowane w pojeździe do kwoty 10 000 zł za prowadzony przez siebie skuter

możliwa zamiana ról kierowcy i pasażera

skuter śnieżny może być użytkowany zarówno przez kierowcę, jak i pasażera, którzy mogą zamieniać się rolami podczas postojów

regulamin i zasady bezpieczeństwa

każdy uczestnik wsiadający na skuter śnieżny zobowiązany jest do podpisania oświadczenia o akceptacji regulaminu oraz zasad bezpieczeństwa

dokument tożsamości

każdy uczestnik wycieczki zobowiązany jest do posiadania przy sobie prawa jazdy lub dowodu osobistego lub paszportu

klienci zagraniczni

nasza obsługa mówi w języku polskim, angielskim i francuskim

ceny wycieczki

CENA: 1 290 zł - 2 osoby / skuter dwuosobowy KUP ONLINE