blank

Atrakcje – Snow Rafting

Snow Rafting to zimowa atrakcja na śniegu dla grup i turystów indywidualnych, niespotykane na co dzień połączenie pontonu oraz skutera śnieżnego. Na specjalnie przygotowanym terenie, zorganizujemy snow rafting, który stanowi połączenie skutera śnieżnego prowadzonego przez instruktora i pontonu, który z dużą, ale bezpieczną prędkością ciągnięty będzie po wysokich zaspach śniegu. Wspaniała zabawa dla wszystkich gwarantowana.

CENA: 20 zł netto / osoba KUP ONLINE

blank

Atrakcje – Snow Tubing

Snow Tubing to wspaniała zimowa atrakcja, szalona jazda na dmuchanych kołach ciągniętych za skuterem śnieżnym prowadzonym przez naszego instruktora na specjalnie przygotowanym terenie – adrenalina, świetna zabawa i mnóstwo śmiechu dla każdego.

CENA: 20 zł netto / osoba KUP ONLINE

blank

Atrakcje – Extreme Ślizg

Extreme Ślizg to jazda na dmuchanej desce za skuterem śnieżnym, na której uczestnik leży na brzuchu. Dużo emocji i frajdy dla każdego – najmocniejsza z tego typu atrakcji w naszym zestawie. Tutaj uczestnicy muszą wykazać się dobrym balansem ciała i umiejętnością przewidywania trasy.

CENA: 20 zł netto / osoba KUP ONLINE

blank

Atrakcje – Zimowa Rura

Zimowa Rura to długa na 5 metrów dmuchana rura, która ciągnięta po śniegu za skuterem śnieżnym stanowi nie lada wyzwanie dla siedzących na niej uczestników. Sztuką jest zgranie zespołu tak, aby jak najdłużej utrzymali się na jadącej rurze. Mnóstwo adrenaliny i ogromna frajda gwarantowane.

CENA: 20 zł netto / osoba KUP ONLINE

blank

Atrakcje – Snow Banan

Snow Banan to jazda na dmuchanym bananie ciągniętym przez skuter śnieżny prowadzony przez instruktora z dużą, ale bezpieczną prędkością. Znana wszystkim forma zabawy, tym razem w zimowym wydaniu. Dużo emocji i niezapomnianych wrażeń dla wszystkich uczestników.

CENA: 20 zł netto / osoba KUP ONLINE

blank

Atrakcje – Rakiety śnieżne

Rakiety śnieżne – wypożyczenie rakiet śnieżnych to bardzo ciekawa atrakcja, zapewniająca dobrą rozrywkę i aktywne spędzenie czasu. Podczas wycieczki każdy będzie mógł się przekonać, jak łatwe jest chodzenie po metrowym śniegu, gdy korzysta się z rakiet śnieżnych.

CENA: 55 zł netto / osoba KUP ONLINE

blank

Atrakcje – Akcja lawinowa

Akcja lawinowa – piękna zimowa przygoda, słońce i totalne odprężenie. Nagle podczas przecierania szlaku jeden z uczestników grupy zostaje podcięty przez lawinę, czego konsekwencją jest zasypanie śniegiem dwóch uczestników wyprawy. Na pomoc wzywamy ratowników TOPR, którzy rozpoczną procedurę akcji lawinowej – wszyscy uczestnicy zostaną przeszkoleni i poinformowani o zasadach i zagrożeniu lawinowym. Następnie akcja lawinowa, przeszukanie lawiny za pomocą detektorów lawinowych, odnalezienie i odkopanie znalezionych przedmiotów. Podczas tej akcji …

CENA: 75 zł netto / osoba KUP ONLINE