Skutery śnieżne DELUXE 9h – Ognisko, Baseny Termalne i Kulig

Snow DELUXE to najlepsza, zimowa przygoda w Polsce! Łączy w sobie TOP Atrakcje Zakopanego: skutery śnieżne, Termy i kulig. Spotykamy się na Gubałówce, skąd o 09:30 wyruszamy wraz z Przewodnikiem na wycieczkę skuterami śnieżnymi. Będzie dużo frajdy i pięknych widoków a w trakcie krótka przerwa na ognisko, gorącą herbatę i ciepły poczęstunek. Kontynuując jazdę…

CENA: od 1250,00 zł KUP ONLINE

Skutery śnieżne AQUA – 5 godzin z Ogniskiem i Basenami Termalnymi

Snow AQUA to piękna, ok. 5-godzinna przygoda pełna emocji i relaksu! Spotykamy się na Gubałówce. Po instruktażu, razem z naszym Przewodnikiem o 09:30 udacie się na wycieczkę skuterami śnieżnymi. W otoczeniu pięknych widoków na Tatry dotrzemy do urokliwej polany, gdzie zapalimy ognisko, wypijemy pyszną herbatę i zjemy coś dobrego z ognia.

CENA: od 990,00 zł KUP ONLINE

Skutery śnieżne SYLWESTER – 4 godziny w Noc Sylwestrową

Zapraszamy na wyjątkową noc sylwestrową 2019/2020. Jedyny taki sylwester w Zakopanem i prawdopodobnie jedyny w Polsce “bal sylwestrowy” na skuterach śnieżnych.

Noc sylwestrowa połączona z ogniskiem i super zimową zabawą w górach. Start o godzinie 22.00 z bazy Snowdoo na Gubałówce.
Wyjazd na dwuosobowych skuterach śnieżnych. Trasa poprowadzi górskimi szlakami do miejsc niedostępnych zimą dla człowieka.
Po 1,5 godzinie jazdy skuterami po lasach, dolinach i halach dotrzemy w kameralne miejsce, gdzie przy ognisku przywitamy Nowy Rok 2020. Wszystkich poczęstujemy ciepłym posiłkiem – dobrym bigosem, kiełbaską do samodzielnego pieczenia, gorącą herbatą oraz lampką szampana pod ten Nowy Rok. Około godziny 00.30 wyruszymy w drogę powrotną w stronę Gubałówki. Planowany powrót do bazy o godzinie 2.00 w nocy.
Zapraszamy do spędzenia tej wyjątkowej Nocy Sylwestrowej w zimowym klimacie na skuterach śnieżnych – ta wyprawa sylwestrowa przewidziana jest dla 10 skuterów, w sumie 20 osób – kameralna impreza dla wybranych.

CENA: 1 290 zł - 2 osoby / skuter dwuosobowy KUP ONLINE

Skutery śnieżne PRO – 2 godziny z przewodnikiem

2-godzinne Snow Pro po górskich trasach z przewodnikiem to intensywna wyprawa z dużą ilością jazdy skuterem śnieżnym. Spotkanie jak zawsze na Gubałówce – uczestnicy otrzymają skutery śnieżne, którymi pod opieką naszego przewodnika wyjadą na 2-godzinną wyprawę po górach. Trasa wyprawy to typowo górskie tereny, piękne widokowe polany i dużo dobrej zabawy na skuterze śnieżnym. Z uwagi na intensywność i małą ilość przerw, sugerujemy ten wybór dla osób dorosłych.

CENA: od 500,00 zł KUP ONLINE

Skutery śnieżne FUN – 3 godziny z ogniskiem i przewodnikiem

Piękna 3-godzinna przygoda na skuterach śnieżnych połączona z ogniskiem i ciepłym poczęstunkiem. Trasa wyprawy to piękne górskie tereny, dotrzemy do miejsc niedostępnych zimą dla człowieka, cały czas będą z nami piękne widoki na Tatry i Podhale. Pod opieką przewodników Snowdoo oddalimy się kilkanaście kilometrów od Zakopanego…

CENA: od 650,00 zł KUP ONLINE

Wyprawa – Snow Day 9 godzin

Wyprawa najlepsza – trening, szkolenie i największa przygoda w Polsce. Cały dzień na skuterach śnieżnych! Zapraszamy Państwa na całodniową, 9-godzinną wyprawę na skuterach śnieżnych…

CENA: od 1500,00 zł KUP ONLINE