blank

Skutery śnieżne PRO – 2 godziny z przewodnikiem

2-godzinne Snow Pro po górskich trasach z przewodnikiem to intensywna wyprawa z dużą ilością jazdy skuterem śnieżnym. Spotkanie jak zawsze na Gubałówce – uczestnicy otrzymają skutery śnieżne, którymi pod opieką naszego przewodnika wyjadą na 2-godzinną wyprawę po górach. Trasa wyprawy to typowo górskie tereny, piękne widokowe polany i dużo dobrej zabawy na skuterze śnieżnym. Z uwagi na intensywność i małą ilość przerw, sugerujemy ten wybór dla osób dorosłych.

CENA: od 500,00 zł KUP ONLINE

blank

Skutery śnieżne FUN – 3 godziny z ogniskiem i przewodnikiem

Piękna 3-godzinna przygoda na skuterach śnieżnych połączona z ogniskiem i ciepłym poczęstunkiem. Trasa wyprawy to piękne górskie tereny, dotrzemy do miejsc niedostępnych zimą dla człowieka, cały czas będą z nami piękne widoki na Tatry i Podhale. Pod opieką przewodników Snowdoo oddalimy się kilkanaście kilometrów od Zakopanego…

CENA: od 650,00 zł KUP ONLINE

blank

Wyprawa – Snow Day 9 godzin

Wyprawa najlepsza – trening, szkolenie i największa przygoda w Polsce. Cały dzień na skuterach śnieżnych! Zapraszamy Państwa na całodniową, 9-godzinną wyprawę na skuterach śnieżnych…

CENA: od 1500,00 zł KUP ONLINE

Skutery śnieżne, Kulig i Biesiada – Snow BEST – 5 godzin

To, co zimą w Zakopanem najpiękniejsze, czyli skutery śnieżne i konny kulig z biesiadą góralską w tatrzańskiej dolinie. Wycieczkę rozpoczniemy o godz. 13:00. Uczestnicy pod opieką przewodnika Snowdoo wyjadą na 1-godzinną wyprawę po górach, gdzie będzie można poczuć smak prawdziwej, zimowej przygody.

CENA: od 299,00 zł KUP ONLINE

blank

Wyprawa PRYWATNA – Skutery Śnieżne z Ogniskiem – 3h

Piękna, 3-godzinna PRYWATNA przygoda na skuterach śnieżnych połączona z ogniskiem i ciepłym poczęstunkiem. Tylko Wy i Przewodnik – bez innych Uczestników. Trasa wyprawy to piękne górskie tereny, dotrzecie do miejsc niedostępnych zimą dla człowieka, cały czas będą z wami piękne widoki na Tatry i Podhale.

CENA: od 1300,00 zł KUP ONLINE

blank

Skutery śnieżne DELUXE 9h – Ognisko, Baseny Termalne i Kulig

Snow DELUXE to najlepsza, zimowa przygoda w Polsce! Łączy w sobie TOP Atrakcje Zakopanego: skutery śnieżne, Termy i kulig. Spotykamy się na Gubałówce, skąd o 09:30 wyruszamy wraz z Przewodnikiem na wycieczkę skuterami śnieżnymi. Będzie dużo frajdy i pięknych widoków a w trakcie krótka przerwa na ognisko, gorącą herbatę i ciepły poczęstunek. Kontynuując jazdę…

CENA: od 1250,00 zł KUP ONLINE

blank

Skutery śnieżne AQUA – 5 godzin z Ogniskiem i Basenami Termalnymi

Snow AQUA to piękna, ok. 5-godzinna przygoda pełna emocji i relaksu! Spotykamy się na Gubałówce. Po instruktażu, razem z naszym Przewodnikiem o 09:30 udacie się na wycieczkę skuterami śnieżnymi. W otoczeniu pięknych widoków na Tatry dotrzemy do urokliwej polany, gdzie zapalimy ognisko, wypijemy pyszną herbatę i zjemy coś dobrego z ognia.

CENA: od 990,00 zł KUP ONLINE

blank

Skutery śnieżne SYLWESTER – 4 godziny w Noc Sylwestrową

Zapraszamy na wyjątkową noc sylwestrową 2022/2023. Jedyny taki sylwester w Zakopanem i prawdopodobnie jedyny w Polsce „bal sylwestrowy” na skuterach śnieżnych. Noc sylwestrowa połączona z ogniskiem i super zimową zabawą w górach. Start o godzinie 22.00 z bazy Snowdoo na Gubałówce. Wyjazd na dwuosobowych skuterach śnieżnych. Trasa poprowadzi górskimi szlakami do miejsc niedostępnych zimą dla człowieka. Po 1,5 godzinie jazdy skuterami po lasach, dolinach i halach dotrzemy w kameralne miejsce, gdzie przy ognisku przywitamy Nowy Rok 2023.

CENA: 1 290 zł - 2 osoby / skuter dwuosobowy KUP ONLINE