blank

Skutery śnieżne PRO – 2 godziny z przewodnikiem

2-godzinne Snow Pro po górskich trasach z przewodnikiem to intensywna wyprawa z dużą ilością jazdy skuterem śnieżnym. Spotkanie jak zawsze na Gubałówce – uczestnicy otrzymają skutery śnieżne, którymi pod opieką naszego przewodnika wyjadą na 2-godzinną wyprawę po górach. Trasa wyprawy to typowo górskie tereny, piękne widokowe polany i dużo dobrej zabawy na skuterze śnieżnym. Z uwagi na intensywność i małą ilość przerw, sugerujemy ten wybór dla osób dorosłych.

blank

Skutery śnieżne FUN – 3 godziny z ogniskiem i przewodnikiem

Piękna 3-godzinna przygoda na skuterach śnieżnych połączona z ogniskiem i ciepłym poczęstunkiem. Trasa wyprawy to piękne górskie tereny, dotrzemy do miejsc niedostępnych zimą dla człowieka, cały czas będą z nami piękne widoki na Tatry i Podhale. Pod opieką przewodników Snowdoo oddalimy się kilkanaście kilometrów od Zakopanego…

blank

Wyprawa PRYWATNA – Skutery Śnieżne z Ogniskiem – 3h

Piękna, 3-godzinna PRYWATNA przygoda na skuterach śnieżnych połączona z ogniskiem i ciepłym poczęstunkiem. Tylko Wy i Przewodnik – bez innych Uczestników. Trasa wyprawy to piękne górskie tereny, dotrzecie do miejsc niedostępnych zimą dla człowieka, cały czas będą z wami piękne widoki na Tatry i Podhale.